Kdo jsme?

Jsme česká firma s tradicí od roku 1993 s kořeny v malé moravské vesnici nedaleko Zlína.

O nás

Poskytujeme široký sortiment produktů a služeb v oblasti truhlářských prací

Kromě zachování tradičních technik a postupů hledáme stále nové inspirace v moderním designu a inovujeme vybavení dílny, aby byla výroba efektivní a udržitelná.

V současnosti je náš tým složen ze čtyř stálých členů, kteří pro Vás připravují nábytek té nejvyšší kvality. Zabýváme se kompletní realizací interiérů, ale i výrobou jednotlivých kusů luxusního nábytku či dekorací. Dbáme na pečlivé a precizní provedení, aby měly naše produkty nejen dlouhou životnost, ale také originální vzhled.

Objevte domov v srdci přírody

Naše dílna je místem, kde se díky prolnutí dvou generací v čele firmy propojují tradiční technologické postupy s moderním designem vytvářející tak unikátní nábytek, který zaujme každého milovníka dřeva.

Jak postupujeme ve své práci

Vyrábíme nábytek kombinací tradičních řemesel a moderních technik, který je krásný, odolný a funkční, a odráží vaše přání a naši vášeň pro řemeslo.

1. Návrh a plánování

Vytvoříme pro vás ideální domov. Spolu s našimi architekty navrhneme optimální koncept nábytku, spojující správné barvy i materiály. Cílem je dosáhnout dokonalé harmonie v interiéru a plně uspokojit vaše požadavky.

2. Ruční výroba

Při výrobě nábytku klade náš tým důraz na detail a preciznost, využíváme kvalitní materiály pro estetiku a dlouhou životnost. Každý krok procesu je prováděn s pečlivostí našeho zkušeného týmu.

3. Kontrola Kvality

Před dokončením výroby se věnujeme finálním úpravám a kontrolujeme kvalitu, aby výrobky z naší dílny splňovaly vysoké standardy a očekávání zákazníků. Každý kus prochází pečlivou kontrolou, což zajišťuje jeho kvalitu.